Tatratea Forest Fruit + 2 Poháriky 62% 0,7L

19,80€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 62.00 %

Výrobca: Karloff

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Slovensko

Katalógové číslo: 12450

Rodinná slovenská firma Karloff sa zaoberá predajom prémiových produktov v alkoholovom odvetví už od roku 2002, pričom jej zakladateľ má viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Výhradným dodávateľom produktov je spoločnosť Tatranská Likérka so sídlom v Kežmarku, ktorá vyrába svoje produkty výlučne z prírodných surovín od vybraných domácich a zahraničných dodávateľov. Jej lídrom sa stal nápoj Tatranský Čaj, ktorý z dôvodu narastajúceho exportu dostal globálny názov Tatratea. Sú to unikátne čajovo-bylinné likéry vyrábané v rôznej stupňovitosti od 17% až po 72% a v rôznych príchutiach, kde si každý určite nájde tu svoju, obľúbenú.

 

Produkty spoločnosti získali mnoho významných ocenení za chuť ako aj za dizajn. Medzi najvýznamnejšie patrí Red Dot Design Award, Superrior Taste Award, Penta Award, International Spirit Challenge.

 

Postup výroby v Karloffe nájdete TU.

Tatratea Forest Fruit

Prírodný, originálny, čajovo-bylinný likér tvorený vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čierneho čaju, ovocných výťažkov a destilátov, cukru a vody. Je obohatený o extrakty z lahodných lesných plodov – čučoriedok, černíc a lesných jahôd. Svojím zložením dodávajú nápoju jedinečný nádych a chuť.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke