Dictador 2 Masters Hardy Winter 1974/1977 Edition 2022 42% 0,7L

949,95€

s dph

Na objednávku

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Obsah alkoholu: 42.00 %

Výrobca: Destileria Colombiana

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Kolumbia

Katalógové číslo: 8990

,,Dictador 2 Masters"

Už viac ako 40 rokov Dictador starostlivo zdokonaľoval umenie výroby rumu podľa rodinných receptov a techník. Teraz je čas, aby tento rum staršej generácie našiel cestu do dielní niektorých z najvýznamnejších umelcov duchovných svetov – umelcov, ktorí odborne vyrábajú rôzne kategórie alkoholu najkrajším spôsobom, ktorý si možno predstaviť.

Každý z týchto umelcov bol starostlivo vybraný tak, aby reprezentoval svoju vlastnú kategóriu alkoholu, založenú na remeselnej výrobe, ktorá je neporovnateľná, výnimočná a bezkonkurenčná. Každý pozvaný umelec dostal vo svojej doméne špeciálne vybrané sudy rumu Dictador a mal pokračovať v jedinečnom procese zrenia v inej pivnici, na inom kontinente a podľa odbornosti majstra pivnice.

Jedinečná zmes vyrobená z ročníkov 1974 a 1977 zrela v amerických dubových sudoch viac ako 45 rokov. Následne bola odoslaná do francúzskeho Hardy, kde dodatočne dozrievala ďalších 35 mesiacov vo výnimočnom sude z amerického dubu ,,Limousin 1970“.

Vo vôni najprv očarí jemný závan zázvoru, ktorý následne doplní krásna aróma kôstkového ovocia. Po chvíli sa rozvinú dymové a jemné karamelovo-jahodové náznaky s nádychom hrozna. V chuti zas vystúpia zázvorové tóny, ktoré dopĺňajú tóny čierneho korenia a vanilky, ktoré ustupujú slivkám, pečenému kokosu a čiernej čerešni. Nasleduje druhá vlna dubového korenia, kým sa do popredia dostane závan červených plodov. V pretrvávajúcom závere vystúpia dubovo-vanilkové tóny s jemným korením a trochou cigarového dymu.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke