Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7L

46,20€

s dph

48,87€

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: Mariinsk Distillery

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Rusko

Katalógové číslo: 65400

Beluga je svetoznáma ušľachtilá ruská vodka.

Vďaka svojmu šľachtickému pôvodu a idylickej kvalite si Beluga získala svoje oprávnené miesto v globálnej kultúre spokojnosti a spotreby.

Aby sme vytvorili Belugu najušľachtilejšiu z ruských vodiek, vybrali sme si Mariinsk Distillery. Mariinská pálenica bola založená v roku 1900 v srdci Sibíri v jednej z najčistejších a najpokojnejších oblastí Ruska.

Veríme, že pravá ruská vodka sa môže vyrábať iba v Rusku. Dnes je liehovar Mariinsk v priemysle považovaný za celonárodného lídra vďaka svojmu špičkovému zariadeniu a pokrokovým systémom kontroly kvality v každej fáze výroby. Jeho jedinečná zemepisná poloha dodáva chuti Belugy ďalšie výhody. Najdôležitejšou z nich je čistá voda zo sibírskych artézskych studní.

Vytvorili sme zberateľskú líniu Beluga Transatlantic Racing na počesť ruského jachtingového tímu, ktorý dosiahol vynikajúce víťazstvá na mnohých prestížnych súťažiach v stredomorských a atlantických regatách.

Receptúra tohto druhu Beluga sa líši od ostatných vodiek v "súhvezdí Beluga".

V procese filtrácie prechádza lieh prírodnou bavlnou.

Doba odpočinku sa predlžuje na 45 dní, čo ešte zvyšuje jej chuť. Výsledkom tohto pôsobenia je svieža dochuť a elitná jemnosť transatlantických pretekov Beluga.

Dizajn fľaše jasne odráža morské motívy: Štítok je opatrený zlatou kotvou na tmavomodrom pozadí. Na hrdle fľaše je tiež lesklá zlatá rybka Beluga.

heureka

Najpredávanejšie produkty z kategórie Vodka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke