Crystal Head VODKA John Alexander 40% 0.7L

89,80€

s dph

99,23€

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: GLOBEFILL INCORPORATED

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Kanada

Katalógové číslo: 62570

Kreativita je jadrom všetkého, čo robíme. Preto vyrábame najčistejšiu a najjemnejšiu vodku s jedinečným balením a nápaditým myslením. Crystal Head používa iba tie najkvalitnejšie ingrediencie na vytvorenie jedinečných výrazov ultra prémiovej vodky, ktorá je úplne bez prísad. Robíme to pre všetkých kreatívnych ľudí, ktorí myslia inak - aby ich inšpirovali v ich tvorivých aktivitách a aby ukázali ich kreativitu bez kompromisov. Na rozdiel od iných značiek vodky, Crystal Head vníma svet inak, bez obmedzení.

Fľaša Crystal Head bola navrhnutá kreatívnymi ľuďmi. Dan Aykroyd a John Alexander spoločne navrhli ikonickú fľašu v tvare lebky ako symbol života, ktorý odráža silu a osvietenie. 

 

Limitovaná edícia, ručne zdobená, umelecká fľaša John Alexander bola uvedená na trh v roku 2018. John Alexander je jedným zo zakladateľov vodky Crystal Head a návrhárom ikonickej fľaše lebky.

Jeho práce boli široko vystavené v inštitúciách, ako je Corcoran Gallery of Art a Smithsonian American Art Museum, vo Washingtone, D.C. a Museum of Fine Arts, v Houstone.

Jeho dielo s hrdosťou vlastní množstvo celebrít a hudobníkov z celého sveta. Tento evokujúci dizajn, známy ako maliar environmentálne uvedomelých krajín a satirickej figurálnej tvorby, je odvodený od expresívnych malieb Johna Alexandra. Jeho olejomaľbu na plátne „Dancing on the Waterlilies of Life“ z roku 1988 nájdete v Dallasskom múzeu umenia a je oslavovaný v tejto vynikajúcej fľaši.  

Trvalo tri roky, kým sme vytvorili malú remeselnícku dielňu v talianskom Miláne, aby sme vytvorili 25 000 krásnych zbierkových predmetov. Každá dekorácia fľaše je ručne aplikovaná a očíslovaná, čím sa zdôrazňuje jej nedostatok. Táto fľaša zdobená obrazom Johna Alexandra je krásnou pamiatkou a jedinečnou príležitosťou vlastniť jeho umenie.

heureka

Najpredávanejšie produkty z kategórie Vodka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke