Silent Pool Black Juniper 43% 1,0L

255,95€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 99,00 €

Obsah alkoholu: 43.00 %

Výrobca: Silent Pool Distillery

Objem: 1l

Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo

Katalógové číslo: 6350

Gin vyrobený z najvzácnejšej borievky a najexotickejších rastlinných látok vrátane ,,oud“ a ,,cloud tea“, ktoré poskytujú jedinečný zážitok z vrstveného ginu.

V snahe vytvoriť najvýraznejší gin na svete výrobcovia hľadali najvzácnejšiu a najčistejšiu borievku – a aj ju našli. V himalájskom kráľovstve Bhután. Táto borievka rastie len vo výškach nad 4000 metrov v panenskom horskom vzduchu a na slnku. Tento gin predstavuje tie najlepšie ingrediencie na svete v komplexnom, ale jemnom vrstvení chutí a vôní.

Má nádhernú krištáľovo čistú farbu. Vôňa je čistá a výrazná – oplýva jemnými dymovými arómami kadidla a výraznou borievkou s hrejivým korením. Chuť je hodvábna a výrazná. Spočiatku silná borievka láskavo ustúpi tónom agarového dreva (oud). Koreninový základ dopĺňa zmes výrazných čajov s jemnými karamelovými tónmi. Vďaka dobre zaoblenému profilu sa každá príchuť príjemne vyvažuje. Záver je dlhý a komplexný s jemným závanom dymu. Gin Black Juniper je krásnou oslavou klasiky a súčasnosti – prepojením suchého ginu s ,,moderným“ prevedením.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke