Sarajishvili Trilogy 40% 0,7L

2 301,35€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 99,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: JSC Sarajishvili

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Gruzínsko

Región pôvodu: Imereti, Kartli, Kakheti

Katalógové číslo: 18190

Dôkaz, že v Sarajishvili House neustále vyrábajú jedinečné vínne brandy používaním skutočne starých destilátov. Hlavnú koncepciu vyjadruje názov. Trilogy. ,,Projekt“ vznikol z myšlienky prepojiť minulosť so súčasnosťou – je spojením 19., 20. a 21. storočia. Harmonická syntéza nielen troch storočí, ale aj troch druhov hrozna a troch oblastí Gruzínska.

Brandy požehnané bohatstvom, aké je možné získať len dlhoročným starnutím. Je preto nádherne hladké a jemné. Jedinečná 65-ročná zmes. Výnimočné je na nej však aj použitie špeciálnych odrôd hrozna vybraných z troch rôznych gruzínskych mikrozón, pričom každá má svoje osobité, jedinečné, klimatické podmienky. Trilogy je unikátna vyvážená zmes odrôd Tsitska z regiónu Imereti, Chinuri z regiónu Kartli a Rkatsiteli z regiónu Kakheti.

Má výraznú farbu tmavého zlata získanú z dubových sudov. Vďaka prepojeniu východnej a západnej zóny Gruzínska do jedného celku získava toto brandy výrazné exotické arómy a intenzívnejšie zvýrazňuje jedinečnosť svojho hlavného konceptu.

Myšlienka Trilogy bola pretavená aj do sofistikovaného dizajnu karafy – je kombináciou troch trojuholníkov. Tento neobyčajný a prepracovaný predmet má krištáľový uzáver, čo je poslednou súčasťou opakujúcou tvar karafy – ,,čerešničkou na torte“. Harmonické spojenie starobylého a rafinovaného brandy s nevšednými tvarmi karafy premenilo koncept Trilogy na realitu. Je jedným z najušľachtilejších výtvorov Sarajishvili.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke