Jägermeister 35% 0,5L

11,35€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 35.00 %

Výrobca: Mast-Jägermeister

Objem: 0.5l

Krajina pôvodu: Nemecko

Katalógové číslo: 66130

Nezmenená receptúra. Nepoľavujúca popularita. Komu by napadlo, že to, čo sa začalo ako oslavný prípitok medzi poľovníkmi, bude znamenať vznik príbehu, ktorý je rovnako silný, bohatý a rozmanitý ako náš samotný ikonický bylinný likér?

Bol to práve Curt, syn Wilhelma Masta, kto zaviedol rodinnú firmu na výrobu octu úplne iným smerom. Trvalo mu niekoľko rokov, kým doviedol receptúru na Jägermeister, zahŕňajúcu 56 bylinných prísad, k dokonalosti, ale myslíme si, že sa čakanie vyplatilo. Pohľad nášho zakladateľa sa do dnešného dňa upiera na jeho výtvor, pretože sú nesmrteľne vytesaní do kameňa.

Hudba sa môže meniť, odev sa môže meniť, ale každá generácia má svojich neúctivých perfekcionistov. Od večierkov v malých domčekoch až po veľké zhromaždenia, Jägermeister stále vítajú tí, ktorí posúvajú hranice a prepisujú pravidlá. Nech to tak zostane ešte dlho...

Každý nemecký majstrovský kúsok obsahuje rovnaký podiel presnosti a inšpirácie. Odvážny, a napriek tomu vyvážený, náš bylinný likér nie je iný. Náš ľadovo namrazený nápoj, v ktorom je zmiešaných 56 bylín, vždy uvítali tí, ktorí posúvajú originálnosť na ďalšiu úroveň.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke