Obsah alkoholu: 35.000 %
Výrobca: Rudolf Jelínek a.s.
Objem: 0.7l
Krajina pôvodu: Česká republika
Katalógové číslo: 153530
Likér, ktorý v sebe spája chuť pravej trojročnej slivovice a blahodarné účinky lipového medu. Prirodzená medová aróma s ľahkým ovocným tónom má jasné slivkové dozvuky, v ktorých cítiť náznaky sušených sliviek, karamelu a lipového kvetu.
Základom je klasická slivovica, ktorá sa vyrába trojstupňovou destiláciou vyzretého slivkového kvasu. Následne je destilát zmiešaný s pravým lipovým medom. Dlhodobá macerácia medu mu dodáva zlatistú farbu, jemnú chuť a medovú vôňu. Vďaka modernému technologickému postupu, ktorý nadväzuje na tradičné umenie vizovických páleníkov je zaručená stálosť destilátu. Následne je uložený na zrenie v tankoch, kde dôjde k zladeniu chutí a vôní a k „zaguľateniu“ destilátu.
V Honey sa snúbi slivovica odrážajúca Valašsko s jeho tradíciami a spojením s prírodou s chuťou a vôňou lipového medu, ktorý je včelármi označovaný za najkvalitnejší a je pri ňom preukázaný pozitívny vplyv na ľudský organizmus.