Embargo Esplendido 40% 0,7L

44,95€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 99,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: Les Bienheureux

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Trinidad a Tobago, Guatemala, Francúzsko (Martinik)

Katalógové číslo: 8710

Výrobcovia tvrdia, že absolútna sloboda pri miešaní vytvára výnimočný rum – nazývajú ho voľný rum (El Ron Libre), nepodlieha klasickým normám miešania. Je výsledkom zmiešania troch druhov rumu: melasového (Trinidad & Tobago), rumu z medovej trstiny (Guatemala) a poľnohospodárskeho (Martinik). Výsledkom je perfektný vyvážený rum plný tónov exotického ovocia, čokolády a sladkého medu.

Tvorcovia tohto rumu dostali vynikajúci nápad. Zmiešali ,,agricole“ rumy, destilované z vylisovanej šťavy z cukrovej trstiny, a melasové rumy. Zámerom bolo skĺbiť silné stránky oboch týchto druhov rumov a vytvoriť produkt s autentickou, intenzívnou a originálnou vôňou trstinových rumov, no zároveň s jemnou delikátnou chuťou melasových rumov.

Má zaujímavú jantárovú farbu s červeným odleskom. Vo vôni sa objavujú arómy karamómu, škorice, papriky, medu a pomarančov. Vo vyváženej a sviežej chuti sa rozplývajú tóny čokolády, tabaku, ovocia a jemný dotyk korenia. Záver je dlhý a komplexný, vystúpia v ňom tóny sliviek, hrušiek, klinčekov a jemný nádych čerstvého pečiva.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke