Spirited Union Honey 30% 0,7L

24,95€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 99,00 €

Obsah alkoholu: 30.00 %

Výrobca: Spirited Union Distillery

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Holandsko

Katalógové číslo: 8020

Rum z Dominikánskej republiky starnutý v sude spojený s jemnými tónmi čaju honeybush a rooibos, doplnený o šťavnaté arómy sladkého pomaranča a bylinkový nádych rozmarínu.

Aby vytvorili dokonalé spojenie medových chutí a rumu, starostlivo vybrali zmes starnúceho dominikánskeho rumu. Tento rum sa destiluje z fermentovaných štiav cukrovej trstiny a dozrieva lokálne. Bohaté telo dopĺňajú jemné medové tóny botanického honeybush. Pridané je aj malé množstvo vysledovateľného medu, ktorý vytvára v ústach akoby film. Záver je dlhý a jemný. Pretrváva v ňom šťavnatá aróma sladkého pomaranča. Taký je tento rumový likér.

Ugandská vanilka

Ugandské vanilkové struky sú známe svojou bohatou krémovou chuťou a vysokým obsahom vanilky. Pestované v tropickom podnebí, ručne opeľované, starostlivo ošetrované a sušené na slnku.

Honeybush

Honeybush je čaj, ktorý pochádza z oblasti Western Cape v Južnej Afrike. Má prirodzenú sladkosť s tónmi medu a karamelu a jemnú kvetinovú vôňu. Je to udržateľná a ekologická plodina, pretože rastie prirodzene a nevyžaduje hnojivá ani pesticídy.

Rooibos

Rooibos, tiež známy ako čaj z „červeného kríka“, je bylinný čaj pochádzajúci z Južnej Afriky. Má prirodzene sladkú orieškovú chuť s tónmi karamelu a medu. Likéru dodáva jemnú zemitú vôňu.

Lokálny med

Med, ktorý používajú, pochádza z Biesboschu – holandského národného prírodného parku. Má výraznú kvetinovú chuť s dotykmi karamelu a jemným nádychom acidity.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke