Absolut Elyx 42,3% 0,7L

30,40€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 99,00 €

Obsah alkoholu: 42.30 %

Výrobca: V&S Absolut Spirits

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Švédsko

Katalógové číslo: 80110

Vyrobená v limitovanom množstve v autentickom medenom destilačnom prístroji z roku 1929. Má charakteristickú hodvábnu a elegantnú štruktúru so závanom ovocných tónov, ktorá je výsledkom švédskeho remeselného spracovania.

Každá kvapka Absolut Elyx je vyrobená z ozimnej pšenice pestovanej na jednom pozemku v južnom Švédsku – Panstvo Råbelöf pestuje pšenicu už od roku 1400. Región má ideálne podnebie na pestovanie ozimnej pšenice – suché studené zimy a dlhé teplé letá. Stelesňuje nový zmysel pre luxus a zároveň redefinuje kategóriu vodky. To, čo z nej robí luxusnú vodku, nie je len kvalita, ale aj kultúrna identita.

Nová fľaša Absolut Elyx, odborne uvedená do života londýnskou dizajnérskou agentúrou Stranger & Stranger, sa pýši nadčasovou siluetou s opulentným odleskom. Dizajn, vyrobený z viac ako 40 % recyklovaného skla, oslavuje starodávne medené prvky, ktoré sú základom vytvorenia Absolut Elyx, prostredníctvom uhladenejšieho, lesklejšieho a elegantnejšieho tvaru, ktorý vyčnieva z davu.

Má krásnu číru farbu. Vo vôni sa objavujú arómy sviežeho chleba so závanom bielej čokolády a ľahkých cereálií zakončené jemným korením. Plná a lahodná chuť vytvára hodvábny pocit v ústach, po ktorom nasledujú jemné tóny makadamových orieškov, bielej čokolády a čerstvo upečeného chleba. V závere sa objavujú jemné tóny korenia, ktoré skvele dopĺňajú orieškové tóny.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke